Kripto para operasyonunda tutuklandı… Aşkım Kapışmak 2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı! “Herkes delirecek”

Davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak, geçtiğimiz aylarda
Ankara merkezli bir kripto para operasyonu kapsamında tutuklandı. Hakkındaki suçlamaları reddeden ünlü isim, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Aşkım Kapışmak, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem oldu. Yazar Maia Ece Ergönenç'in YouTube programına konuk olan Kapışmak, 2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı.

“Deliler sokağa çıkacak”

Mücadele «2025'ten sonra çılgınlar sokaklara dökülecek. En yakın komşularınız çıldıracak, akrabalarınız çıldıracak. Para el değiştirecek, sistem el değiştirecek. Özellikle ünlülerde psikoz başlayacak… Psikoloji tamamen anlamını yitirecek. Herkes buna hazır olsun. “Moda solacak, trendler yok olacak.” dedi.

PROGRAM 5

“BUNLARIN HİÇBİRİ KAHRAMAN DEĞİL”

Ergönenç, “Bunların hiçbiri kehanet değil, bunlar bir sosyoloğun, bir danışanın, bir terapistin ya da topluma başka bir gözle bakan herkesin toplumu açıkça görebileceği ve aslında okuyabileceği bilgilerdir.” Programdan o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

program 1

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Polat davasında yeni gelişme!  Savcılık mahkeme kararına karşı çıktıPolat davasında yeni gelişme! Savcılık mahkeme kararına karşı çıktı
İngiliz futbolcu bile tatil için Bodrum'u tercih etti!  Hollanda maçını orada izleyeceğimİngiliz futbolcu bile tatil için Bodrum'u tercih etti! Hollanda maçını orada izleyeceğim
Yıllar sonra ortaya çıktı!  Son haliyle gündemde olan bir konu haline geldi!  Yıllar sonra ortaya çıktı! Son haliyle gündemde olan bir konu haline geldi! “Yıllar Zalimdir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir