İngiliz futbolcu Jamie Vardy'nin tercihi Bodrum'a düştü! Hollanda maçını orada izleyeceğim

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ şunları söyledi: 'Bodrum'da tatildeyken İngiliz futbol yıldızı Jamie Vardy ile tanıştım! Ailesiyle birlikte iskelede gördüğüm Vardy, takımı Avrupa Şampiyonası'nda ter dökerken, Ege'nin soğuk sularının tadını çıkarıyordu.' Vardy'nin tatillerine dair anılarını paylaştı.

İŞTE O YAZI:

“Artık Leicester City'de forma giyen Vardy, milli takıma çağrılmadı. Kendisi de eşi Rebekah Vardy ve iki çocuğuyla Bodrum'da tatildeydi.

Vardy'yi ilk kez ailesiyle birlikte yüzerken gördüm ve ertesi sabah spor salonunda antrenman yaparken tanıştık. Odadaki arkadaşlarıma sordum; Futbol yıldızı tatilde bile spordan vazgeçmedi ve her gün düzenli olarak antrenman yaptı.

Doğal olarak gazetecilik merakı bana galip geldi ve uzaktan birkaç fotoğrafını çektim ama sonra yaklaştım ve kendisinden bir selfie istedim. Sağolsun kırmadı ve fotoğrafını çekti. 37 yaşındaki İngiliz forvet hâlâ çok formda görünüyor ve oldukça sempatik…

resim (15)

Eski takım arkadaşlarının bu gece yarı finalde Hollanda'yı yenebileceklerini göreceğiz.”

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Polat davasında yeni gelişme!  Savcılık mahkeme kararına karşı çıktıPolat davasında yeni gelişme! Savcılık mahkeme kararına karşı çıktı
Yıllar sonra ortaya çıktı!  Son haliyle gündemde olan bir konu haline geldi!  Yıllar sonra ortaya çıktı! Son haliyle gündemde olan bir konu haline geldi! “Yıllar Zalimdir”
Gözlerden uzakta büyüdü!  Kızını görenler çok şaşırdı  Gözlerden uzakta büyüdü! Kızını görenler çok şaşırdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir