Kızılcık Şerbeti Giray'ı Kaan Taşaner kendini tutamadı! Feyza Civelek'e inanılmaz sözler

Kızılcık Şerbeti dizisinin ünlü oyuncuları Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında gerginlik yaşandığı, öpüşme krizi yaşadıkları ve kırgınlığın Cannes'da sona erdiği bildirildi.

Dizide Nilay karakterini canlandıran senaristin kızı Feyza Civelek, bir röportajında ​​şunları söyleyerek krizi alevlendirdi: “Aşık olunca dünyayı sarsan ama ayrılıktan sonra düşman haline gelen insanlar var.” Yapımcıyı arayıp 'Ben bu rolü oynamayacağım' diyenler de var.

Civelek, son röportajında ​​ikili arasında bir ilişki olduğunu ve kırgınlığın Cannes'da sona erdiğini belirtti.

Kızılcık Şerbeti'nde Giray Şifacıgil karakterini canlandıran Kaan Taşaner, TV100'de yayınlanan Magazin Hattı programında bu olaylarla ilgili yaptığı açıklamada Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör arasında yaşananları anlatan Civelek'e de hararetli sözler sarf etti.

Ekran görüntüsü

“POPÜLER OLAMAZSINIZ…”

Feyza Civelek'in sette yaşananları medyaya aktaran oyuncu, şunları söyledi: “Oyuncular normalde çok çekingen davranırlar ama Feyza öyle değil. Eğlenceli bir karakter. Tabii ki Feyza gibi çok açık sözlü insanlara ihtiyacımız var. Karakterine sette yaşanan olaylarla ilgili sürekli bomba yağdırıyor.

Sosyal medyada “Senaristin annesine haber vermeyin, rolü hemen azaltır”, “Duygusuz olduğunu söyleyemezdi”, “Feyza olay çıkarırdı” yorumları yağdı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüzüklerin Efendisi'ndeki Kral Théoden öldüYüzüklerin Efendisi'ndeki Kral Théoden öldü
Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! "Keşke böyle olmasaydı"Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! “Keşke böyle olmasaydı”
Aleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj!  Beria Özden bunu duyunca çılgına döndüAleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj! Beria Özden bunu duyunca çılgına döndü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir