Britney Spears ünlü otelde sinir krizi geçirdi! Oteli çöpe attı ve iç çamaşırlarıyla sokağa çıktı.

42 yaşındaki ünlü şarkıcı Britney Spears, adını bir kez daha duyurdu. Son dönemde çıplak pozlarıyla çocukların tepkisini çeken şarkıcı, Los Angeles'ın ünlü oteli Chateau Marmont'ta geçirdiği hareketli geceyle anılıyor.

Ünlü şarkıcının sinir krizi geçirdiği ve kaldığı otelde kaosa neden olduğu söylendi. Spears'ın, yeni erkek arkadaşı olduğu söylenen ve daha sonra suçlu olduğu ortaya çıkan Paul Richard Soliz ile otelde tartıştığı söylendi.

Kavganın ardından otele polis ve ambulans çağrılırken, ünlü şarkıcı otelin kapısında yanında Soliz'le, iç çamaşırı ve üzerine sarılı battaniyeyle şaşkınlıkla etrafa bakarken fotoğraflandı.

BGUS_2907587_004
Bu görüntüler hayranlara şarkıcının 2008'deki çöküşünü hatırlattı ve hayranlarını endişelendirdi.

BGUS_2907587_008

ZEHİRLENDİRİCİ SÖZLER

Burkulan ve şişen ayak bileğinin fotoğrafını paylaşan Britney, sinir krizi geçirdiği yönündeki iddiaları yalanladı. Otel odasında atlarken düşüp ayağını burktuğunu iddia eden ünlü şarkıcı, sağlık ekiplerinin kaçak olarak odasına girdiğini söyledi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüzüklerin Efendisi'ndeki Kral Théoden öldüYüzüklerin Efendisi'ndeki Kral Théoden öldü
Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! "Keşke böyle olmasaydı"Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! “Keşke böyle olmasaydı”
Aleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj!  Beria Özden bunu duyunca çılgına döndüAleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj! Beria Özden bunu duyunca çılgına döndü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir