Yanlış bir şey yapmadık

Bir süredir İnci Taneleri ile gündemde olan Yılmaz Erdoğan'ın 2 yıldır ilişkisi olduğu belirtildi. Yılmaz Erdoğan'ın kız arkadaşı da tanıdık geldi.

Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın'la 2 yıldır birlikte olduğu iddiaları gündeme geldi ancak iki taraftan da konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Pınar Kerimoğlu'nun konuğu Cansu Taşkın, aşk itirafıyla gündeme bomba gibi düştü. Ev sahibi Taşkın'a, “Bu olaylar gerçek mi yoksa aranızda aşk mı var?” diye sordu. Daha sonra ünlü isim bombayı patlattı.

AŞK İTİRAFI GELDİ

Cansu Taşkın, şunları söyledi: “Doğrudur… Haber doğrudur. Özel hayatımdan hiç bahsetmedim ve bahsetmeye de devam ediyorum. Sosyal medyada bunu ön planda tutmadım. Evet doğru, haber şu: doğru, bunu bana sorduğunuz için söylüyorum, yani sonuç olarak biz yanlış bir şey yapmadık arkadaşlar, bu normal değil mi? dedi.

jliuou
Özel hayatıyla ilgili soruların devam etmesi üzerine Yılmaz Erdoğan'dan 25 yaş küçük olan Cansu Taşkın, “Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum, kendisi benim için çok kıymetli bir insandır.”

Cansu Taşkın da yanlış kelimeler kullandığında erkek arkadaşının kendisini düzelttiğini söyledi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İlkini yaptı!  Rekorlar kırdıİlkini yaptı! Rekorlar kırdı
4 ay önce boşandı!  Ünlü isimle kız arkadaşım4 ay önce boşandı! Ünlü isimle kız arkadaşım
Tekrar yayınlanacak mı?  İlk açıklama geldiTekrar yayınlanacak mı? İlk açıklama geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir