Uzun zamandır görüşemedik! Arzu Yanardağ'ın yeni adresi belli oldu

Bir döneme damgasını vuran isimlerden biri olan Arzu Yanardağ, son olarak 'Hayatımız Bir Roman' filmiyle seyirci karşısına çıktı. Bir süredir ortalıkta görünmeyen ünlü ismin yeni adresi belli oldu.

Ayvalık Belediye Tiyatrosu'nun hazırladığı ve mübadele dönemini anlatan “Seni Alsa Fırtına” adlı oyunda ünlü bir isim rol almaya başladı.

İŞTE YENİ ADRESİ

Geçen yıl 22 kez sahnelenen; 'En İyi Yazar', 'En İyi Yönetmen', 'En İyi Kadın Oyuncu' gibi yurt çapında çok sayıda ödüle layık görülen oyuncu Serap Ceylan'ın 'Seni Alysa Fırtına' kadrosundan ayrılarak yerine ünlü oyuncu Arzu Yanardağ'ı canlandıracağı açıklandı. .

Aynı zamanda ikili komedinin yazar, yönetmen ve oyuncusu olan Ayvalık Belediye Tiyatrosu genel sanat yönetmeni Erkan Cılak, komedi metnini okuyup kendisine anlatan oyuncu Arzu Yanardağ ile yolculuklarına devam edeceklerini söyledi. gerçekten hoşuma gitti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Erkan Çılak şunları söyledi; “Yazdığım metni Arzu Hanım'a gönderdim. Gerçekten beğendi ve hemen bu role başvurdu. Alacağı maaştan bahsetmedi bile. Projeyi sevdiğini ve oyunda yer almak istediğini söyledi. Şehirlerin eserleri onların yüzleridir. Bu işlere talip olan önemli kişiler şehre değer katmakta ve yapılan işi yüceltmektedir. Arzu Hanım'ın katkılarıyla bu hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz. İki yıl önce belediye tiyatromuz yoktu. Artık tiyatromuzun önemli isimleriyle yolculuğumuz devam ediyor. Bunlar güzel gelişmeler. Umarım çok daha iyi işler yapmaya devam ederiz” dedi.

arzu 4

Aile Bağları, Unutabilsem, Hayat Bağları gibi yapımlarda rol alan eski model Arzu Yanardağ, aynı zamanda çağa meydan okuyan güzelliği ve sık sık değişen imajıyla da manşetlere çıkıyor.

İHA

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İsyan etti: İsyan etti: “Anlayamıyorum.”
Diziden ayrılan ikinci isim belli oldu!  Ünlü oyuncu diziye veda ediyorDiziden ayrılan ikinci isim belli oldu! Ünlü oyuncu diziye veda ediyor
Eşinizi rahatsız eden temas!  Bakışları dikkat çektiEşinizi rahatsız eden temas! Bakışları dikkat çekti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir