Uğur Dündar'ın kızı başka bir ünlünün kızı mı? “Ümit Besen'in adı neden şimdi anılıyor?”

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önceki ilişkisinden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, 82 yaşındaki sanatçının biyolojik kızı olduğu DNA testi ve mahkeme kararıyla resmileşti. Sonunda Nebioğlu annesini bulmak için Müge Anlı'nın yanına gitti.

Duygu Nebioğlu, “Kız kardeşimin babası da ünlü bir gazetecidir.” açıklamasıyla gündeme geldi. Nebioğlu'nun söylediği kişinin Uğur Dündar olduğu iddia edildi. Ancak Dündar, kendisine yöneltilen bu suçlamaları kesin bir dille reddetti.

O ANNE BULUNDU

Müge Anlı'nın canlı yayınında ele alınan konuya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Tüm Türkiye'nin merak ettiği Suphiye Orancı'ya Almanya'daki evinde ulaşıldı. Eşinin evde olduğunu belirten Suphiye Orancı, “Çocuklarım kimseyi ilgilendirmez” diyerek fotoğraf göstermek istemedi.

Canlı yayının ardından Müge Anlı, Duygu Nebioğlu ve kardeşine “Annene güveniyor musun?” diye sordu. diye sordu. Duygu Nebioğlu, “Evet annemin bazı şeyleri anlatamamasının sebepleri olduğunu düşünüyorum.”

müge yıl 3

Müge Anlı, 'Başka ne söyleyecek? Babanız size Metin Akpınar, kız kardeşinize ise Uğur Dündar adını verdi. Bu konuyu annenle konuşmadın mı?' diye sordu.

ÜMİT BESEN'İN ADI ANILDIĞINDA…

Duygu Nebioğlu; “Bunun bir aile sırrı gibi olduğunu düşünüyorum. Bunun kız kardeşimin doğumuyla bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Sana şunu söylemek istiyorum. Annemin kuzeni yüzünden hapse girdiğini yıllardır biliyorduk. Şimdi burada anlatayım Ümit Besen… Annem onun yüzünden cezaevine girdi…' dedi.

Ablası Dilara; Kardeşini “Bu doğru değil abla” diye uyardı. Duygu Nebioğlu, “Babam ile Ümit Besen'in arkadaş olduğunu biliyorum ve bu noktada bile bunun bir günlük bir ilişki olmadığı sonucuna varabiliyorum ve annemi kesinlikle tanıdığını düşünüyorum.”

Müge Anlı: “Ümit Besen'in adı neden şimdi anılıyor?” diye sordu. Duygu Nebioğlu 'Babamla oturup vakit geçirdiğimde. Bana sanatçılarla yaşadığı anıları anlattı. Ümit Besen'i de babamdan duydum. Dün Ümit Besen'in haberini duyunca annemle buluşacağını düşündüm.'

müge yıl 4

Müge Anlı da düzelterek, 'Sizce Ümit Besen anne-baba arasındaki dostluğu biliyor muydu?

Müge Anlı, şunları söyledi: 'Elbette her kurumda hatalar olur. Ama Ümit Besen adını bir yerlerde duyduğunuzu söylüyorsunuz. Pimi bir yere çekilmiş bomba gibi değiliz. Bunun sonu iyi olmayacak. “Annen öne çıksın ve sorularınızı cevaplasın” dedi.

müge yıl 5

'BABASI BİR BAŞKA ÜNLÜ İSİM'

Uğur Dündar'ın kızı olduğu söylenen Dilara canlı yayındayken, Suphiye Ormancı ile 35 yıldır arkadaş olduğunu söyleyen bir izleyici, canlı yayına telefonla bağlanarak, Dilara'nın babasının bir diğer ünlü isim olduğunu iddia etti. Müge Anlı bu ismi duyunca çok şaşırdı ve “Şimdi söylemeyeceğim” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Pozlar mesele… Herkes aynı yorumu yaptıPozlar mesele… Herkes aynı yorumu yaptı
Hakkında babalık davası açıldı!  Uğur Dündar herşeyi anlattıHakkında babalık davası açıldı! Uğur Dündar herşeyi anlattı
Patladı Netflix Türkiye “isyanı” çıktı: Aynı yüzler, aynı hikayeler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir