Tuğçe Tayfur ile babası Ferdi Tayfur kavga etti! Sitem sözleri günün gündemi oldu

Ferdi Tayfur'un ikinci çocuğuna 7 aylık hamile olan kızı Tuğçe Tayfur olay yerine ara verdi. Eski sevgilisiyle defalarca olay yaşayan Tuğçe Tayfur, babasıyla da tartıştı.

Gözlerden uzakta yaşayan usta Ferdi Tayfur'un ismi sosyal medyada kendisine azarlandı.

Ferdi Tayfur, sosyal medyada görüşmediği kızı Tuğçe Tayfur'u isim vermeden hedef aldı. Sanatçı, “Neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladın mı?” dedi. diye sordu.

Ancak Tuğçe Tayfur, babasının basın sözcüsü Şirin Gözalıcı'ya ismini vermeden tepki gösterdi. Tuğçe Tayfur'un mesajı babasından gelmiyor; Her ne kadar Şirin Gözalıcı tarafından yazıldığını söylese de bu doğru değildi.

TUĞÇE TAYFUR GÜÇLÜ OLDUĞUNU GÖSTERDİ

Ferdi Tayfur da videoyu paylaşarak mesajın kendisine ait olduğunu söyledi. Ferdi Tayfur, paylaşımında şunları söyledi: “Kim ne yaparsa kendine yapmış olur.”

Tuğçe Tayfur, paylaşımın altına şunları yazdı: “Şirin Hanım'a 'Kim kendine ne yapıyor?' dediniz, o da şöyle yazdı: 'Yıllar önce neden kaçtığımı anlıyor musunuz?' Ancak atalarımızla tartışmayacağım. Annem bana görgüyü ve saygıyı öğretti.” “Bu konuda muhatabım siz değilsiniz. Dediğiniz gibi kim bu hayatta ne yapıyorsa kendisi için yapmış olur. İnsan haddini ve haddini bilir, bilmese de ben yaparım. öğret ona. Aramıza girmesine izin vermeyeceğim. Benim arkamdan istediği videoları çekebilir ve arkamdan insanlara bizim ailemizden olmadığını anlatabilir” dedi. .

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yoğun bakımdaydı!  Hastane odasından...Yoğun bakımdaydı! Hastane odasından…
Sahne stili ve dansı çok beğenildi! Sahne stili ve dansı çok beğenildi! “Birçok kaza…”
“Şu anda o şarkıyı söylemene izin vermezler” deyince… Bomba tepki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir