Survivor Turabi sakatlandı ve Dominik'e veda etti! Paylaşımı ortalığı karıştırdı: “Sayın Acun Ilıcalı…”

Dün akşam yayınlanan Survivor All Star bölümünde Hakan, Sercan, Poyraz ve Özgür arasında eleme heyecanı yaşandı. Düello sonunda yarışmaya veda eden isim Poyraz oldu. Vedasıyla herkesi şaşkına çeviren Poyraz, gözyaşlarına boğuldu.

Survivor'un en popüler ismi Turabi, sosyal medyada aktif bir isim. Diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarla dikkat çeken Turabi de paylaşımlarıyla gündemde.

Turabi son olarak adaya veda eden Poyraz'la ilgili bir paylaşım yaptı. Turabi, “Yakında Yiğit'ten ve hayranlarımdan kurtulacağım. Survivor'a güzel bir renk oldu… Erken elenmesine gerçekten üzüldüm. Bir sezon daha daha güçlü döneceğine eminim.”

“EN TEHLİKELİ RAKİPLER BERNA, HAKAN VE SERCAN”

Turabi, paylaşımında yarışmada en tehlikeli olarak gördüğü üç yarışmacıyı da anlattı ve şunları söyledi:

“Survivor'da bana göre en tehlikeli üç yarışmacı Berna, Hakan ve Sercan. Survivor'da en tehlikeli ve gerçek oyunlar düellolardır. Ve bahsettiğim üçü de her zaman var. Her zaman daha güçlü çıkıyorlar. Birisi için imkansız. bu üçlüyü yenmek için asla orada olmadı.” Adınız Turabi ve adınız Turbo olmadığı sürece kolay olmayacak…”

Acun Ilıcalı hakkında da açıklama yapan Turabi, şunları söyledi:

“Bir gün döndüğümde bütün düellolardan sonra finale çıkacağım ve bütün düelloları kazanmış biri olarak o kupayı alacağım. Tabii bunun için Sayın Acun Ilıcalı'nın benim engelimi kaldırması ve çağrılarıma cevap vermesi gerekiyor. Yoksa çok meşgul ve bu yüzden aramalarıma cevap vermiyor ya da bana yanlış numara mı veriyor?” verdi.”

TURABİ666

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beni geçmişe götürdü! Beni geçmişe götürdü! “Bazen hangi sayı…”
TV8 telif hakkı bloğuna sıkıştı!  Önce ertelendi, sonra...TV8 telif hakkı bloğuna sıkıştı! Önce ertelendi, sonra…
Rus anneyi görenler inanamadı!  Rus anneyi görenler inanamadı! “Güzellik genetiktir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir