Suphiye Orancı ve Metin Akpınar haberi sorumluluk reddi ve düzeltme

Yanıt ve düzeltme
23 Nisan 2024'te haber sitenizde yer alan “Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Orancı'nın Metin Akpınar'la sahneye çıktığı anlaşılıyor” başlıklı haberde, müvekkilimiz Metin Akpınar'ın Suphiye Orancı'yla birlikte bir filmde rol aldığı iddiaları yayınlanmıştı.

Haberin içeriği gerçekçi olmayıp, söz konusu kişi haberde kullanılan görüntülerde yer almadığı gibi bu filmin başka hiçbir sahnesinde de yer almamıştır.
Özellikle haber içeriğinde söz konusu görseldeki kişilerin Suphiye Orancı olmadığı çok açık olmasına rağmen hiçbir araştırma yapılmadan kökeni belirsiz bir iddiayla ilgili haber yapılarak kamuoyu aldatılmıştır.

Müvekkilimiz Metin Akpınar aleyhine hukuki süreçte gerçekçi olmayan deliller üretmeyi amaçladığına inanılan asılsız ve asılsız suçlamalar nedeniyle müvekkilimizin düzeltme ve cevap hakkı bulunduğundan, bu düzeltme yazısının Basın Bülteni uyarınca yayınlanmasını vekaleten talep ederiz. Hukuka uygun ve saygıyla kamuoyuna sunarız.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sevgilisi için evini yeniledi!  Ücret...Sevgilisi için evini yeniledi! Ücret…
Aldığı haberle çılgına döndü!  Sinirlendi ve yolda kaza yaptıAldığı haberle çılgına döndü! Sinirlendi ve yolda kaza yaptı
İkinci kez ameliyat masasına çıktı!  dua istediİkinci kez ameliyat masasına çıktı! dua istedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir