Son Baba Duyar'ın Defne'siydi… İstanbul'u bırakıp o şehre yerleşti! Yeni işini anlattı

“Oğul Son Babalar Duyar” dizisi yayınlandığı dönemde büyük ilgiyle izlendi. Dizinin Defne'si Burçak Işımer yıllar sonra karşımıza çıktı.

Tarzıyla dikkat çeken ve yıllar geçtikçe değişen Işımer, ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor. Ankara'da yaşayan oyuncu, Son Son Babalar Duyar dizisi hakkında konuştu.

Aktör; “Parçası olmaktan keyif aldığım projelerden biriydi. Evde olduğu kadar orada da huzur ve kahkaha yaşadım. 'Son Babalar Duyar'ın her zaman kalbimde ayrı bir yeri vardır. Sebebi ise bir dizi olmasıydı. O zamanki tipik Türk ailesini bize getiren “Her şeyin ne kadar güzel olduğunu düşünmeden edemiyorsunuz” dedi.

burçpomerson777

“BU ZAM ÇOK VERİMLİ”

Işımer, 2011 yılından bu yana Ankara Devlet Tiyatrosu'nda koreograf olarak görev yapıyor. Oyuncu, şunları söyledi: “Tiyatronun seyirciyle buluşmasına kadar olan prova süreci benim için çok heyecan verici. Televizyonla arasındaki teknik değişkenler de estetik açıdan farklılıklar yaratıyor. Birini diğeriyle karşılaştırmaya gerek görmüyorum, her ikisinde de farklı güzellikler buluyorum.”

burcu7777

Habertürk'ün haberine göre Burçak Işımer; “Ekranlara neden çıkmadığımı soran çok oluyor. İstanbul'da yaşasaydım elbette kopukluk olmazdı. Ancak diğer sanat dallarıyla geçirdiğim bu dönem de çok verimli oluyor belki. Yakında ışınlanmayı öğreneceğim, sonra ekranlarda da buluşacağız, kim bilir?” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“Banyoda bana dokundular” dedi! Hiç durmuyor: “Bu kalçalar…”
Foodiefest kapılarını açtı!  Dokuzuncu...Foodiefest kapılarını açtı! Dokuzuncu…
“Yarı çıplak bir koşu…” diye azarladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir