Şarkıcı Nilüfer'in cesur sahne stili ortalığı karıştırdı! Ünlü tasarımcıdan bomba etkisi yaratan sözler: “Bu itibara yazık.”

Nilüfer, “Dünya Dönüyor”, “Yoldan Uzakta”, “Haram Geceler”, “Esmer Günler”, “Mor Menekşe”, “Mavim”, “Yine Aşk” ve Kavak gibi unutulmaz şarkılarıyla anıldı. Yelleri”, son paylaşımlarıyla ses getiriyor.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan şarkıcı, son dönemde sahne stiliyle de adından söz ettiriyor.

Ünlü sanatçı Nilüfer'in sahne aldığı mekanda mayosu üzerine ince transparan bir elbise giymesi ortalığı karıştırdı.

Şeffaf kostümle sahneye çıkan Nilüfer, “Herkesin şeffaf olduğunu gördüm. Ahlaki gözetim altında kalan bir tek ben miyim?”

Konuyla ilgili 2.sayfada açıklama yapan ünlü modacı Neslihan Hakim, Nilüfer için şunları söyledi: “İtibarının ayıbıdır.”

nilifer3

“Kıyafeti kim tasarladıysa JUNIOR OLMALI”

Hakim Nilüfer hakkında şunları söyledi: “Onu görünce çok şaşırdım. Bu açık veya kapalı bacaklar meselesi değil. Kariyeri, sesi, konumu, Türkiye'nin en iyi seslerinden biri. Sade siyah bir elbisenin yeterli olacağını düşünüyorum. Aksesuarlara bile ihtiyacınız yok. Bir elmas değerinde. Ben şaka yapmıyorum. Geçen yıllar için üzgünüm. Bu itibara yazık oldu. “Kıyafeti tasarlayan kişi genç olmalı” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tutuklandı!  İfade ortaya çıktı: Tutuklandı! Açıklaması ortaya çıkıyor: “Ben içiciyim, satmıyorum”
Küçük kızları büyüdü... Yıldönümü konserinde sahne aldı!  Son durum şaşırttıKüçük kızları büyüdü… Yıldönümü konserinde sahne aldı! Son durum şaşırttı
Son pozları sosyal medyayı salladı!  Sevgilisi kayıtsız kalamadıSon pozları sosyal medyayı salladı! Sevgilisi kayıtsız kalamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir