Pop yıldızı Mehtap'ın Bülent Ersoy'la anısı herkesi şok etti! Bunu “Ayaklarına masaj yaptım…” diyerek açıkladı.

Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy'un jüri üyeliği yaptığı ve katıldığı yıl şampiyon olan 'Popstar Alaturka' yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, yaptığı yarışmayla adını geniş kitlelere duyurdu. güçlü benzersiz sesi ve tarzı.

Yarışmanın ardından müzik kariyerine devam eden pop yıldızı Mehtap, artık sosyal medyadaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Esra Ada'nın hazırlayıp sunduğu 'Pembe Masa'ya bu hafta pop yıldızı Mehtap Özlem konuk oldu. Pop yıldızı olarak geçirdiği döneme dair samimi itiraflarda bulunan pop yıldızı Mehtap, Bülent Ersoy'la ilgili paylaştığı bir anıyla sosyal medyayı salladı.

pop yıldızları

Yarışma boyunca en çok Armağan Çağlayan'dan destek aldığını söyleyen Mehtap Yılmaz, Bülent Ersoy'un da kendisine destek verdiğini ve Bülent Ersoy'u en sinirli anında bile sakinleştiren kişinin kendisi olduğunu belirtti.

pop yıldızları 2

'Ayaklarına masaj yaptım…'

Divayla bir anısını da paylaşan şarkıcı, şunları söyledi: “Bir gün sahne arkasına gittim, o tek başına oturuyordu. Onda kendimi gördüm. Ayaklarına masaj yaptım. Sinirlendiğinde beni görünce sakinleşiyor, Onunla farklı bir ilişkimiz var” dedi.

pop yıldızları 3

Pop yıldızı Mehtap'ın Bülent Ersoy'la olan bu anısı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Biri dışarı, biri içeri... Soruşturma tamamlandı!  Gerekli yaptırımlar açıklandıBiri dışarı, biri içeri… Soruşturma tamamlandı! Gerekli yaptırımlar açıklandı
Sevgilisini 1 yıldır göremiyor!  Sevgilisini 1 yıldır göremiyor! “Başka bir kadınla yatakta…”
Yurt dışından döndü!  Son görünüm ve kombinasyon beni şaşırttıYurt dışından döndü! Son görünüm ve kombinasyon beni şaşırttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir