Pınar Altuğ, yıllar sonra magazin programından neden ayrıldığını açıkladı! “Deri bir mini etek…”

Şimdi Aklım Olsa programına konuk olan Pınar Altuğ, Armağan Çağlayan'a modellikten oyunculuğa uzanan yolculuğunu anlattı.

Çocuklar Duymasın'dan ayrıldığı zamanı anlatan Altuğ, şöyle konuştu: “Çocuklar Duymasın bugün ekrana dönseydi, şüphesiz dönerdim.”

Bir dönem magazin programı da sunuculuğu yapan başarılı oyuncu, bu işi neden yapamadığını net bir şekilde anlattı.

“NE APTAL” DİYERE AÇIKLADI

Pınar Altuğ “O dönemde 'Ah, bu haber çok saçma, bunu bu şekilde sunamam' diyordum. Aslında bir dergiye program sunmaktan vazgeçmemin iki sebebi vardı; birincisi, altına balıkçı yaka bir kazak giyerek videolara hep “bu çok saçma” diyerek itiraz etmem ve bunu böyle sunmamdı. ‘Abiye giyeceksin’ dediler. Bu ne kadar saçma? Yani bir pazar sabahı insanlar pijamalarıyla, ellerinde çayları, kahveleri ile ekran karşısındayken ya da kahvaltı masasında otururken ben sunum yapmaktan vazgeçtim, gece elbisesiyle ekranda olmak ne kadar saçma. Dergi programına itiraz ettiğim için: 'Saçmalamayın' dedi.

ssa

Altuğ, “O zaman da anlayamamıştım, şimdi de hâlâ anlamıyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aşk kısa sürdü!  Neden diye sorulduğunda... Aşk kısa sürdü! Neden diye sorulduğunda…
Kavganın ardından departman kaos içindeydi!  Sinir krizi geçirmek...Kavganın ardından departman kaos içindeydi! Sinir krizi geçirmek…
Batuhan Survivor'da Nefise'yi yazdı, sosyal medya yıkıldı! "Oyun satılmasaydı bunlar olmayacaktı"Batuhan Survivor'da Nefise'yi yazdı, sosyal medya yıkıldı! “Oyun satılmasaydı bunların hiçbiri olmayacaktı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir