Öpüşme krizini atlatıp barıştılar! Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör Mert Demir'in konserinde görüldü

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncularından Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör'ün birlikte olduğu iddia edildi. Ancak bu aşk kısa sürdü ve ikili arasındaki gerilimin sete de yansıdığı söylendi. İddiaya göre Sıla Türkoğlu, rol için de olsa Doğukan Güngör'ü öpmek istemedi.

KRİZ BİTTİ

Setteki bu öpüşme krizi uzun süre yankı buldu. Aralarındaki bu gerginlik nedeniyle uzun süre birbirleriyle konuşmayan Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör, dizi ekibiyle gittikleri Cannes Film Festivali'nde barıştı.

2

KONSERDE GÖRÜLDÜLER

Aralarındaki krizi atlatan Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör, Mert Demir'in konserinde görüntülendi.

1

Çiftin son fotoğrafı çiftin sevenlerini heyecanlandırdı. Sosyal medyada 'Hala seviyor musun?' yorumlar yapıldı.

AÇIKLAMA GECİKMEDİ

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör'e yeniden aşık olduğu iddiaları üzerine hemen açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, şunları söyledi: “Dün gece takım arkadaşlarımla yaşadığım bir olay sonrasında bir derginin bazı sayfalarında benimle ve rol arkadaşımla ilgili asılsız haberler gördüm. “Aramızda sette arkadaşlıktan öte bir ilişki yok, haber yok doğrudur” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüzündeki değişiklik dikkat çekti!  Son sürüm sosyal medyada gündem olduYüzündeki değişiklik dikkat çekti! Son sürüm sosyal medyada gündem oldu
Cesur gala tarzı hakkında çok fazla konuşma yapıldı!  Pozlarına yorumlar yağdıCesur gala tarzı hakkında çok fazla konuşma yapıldı! Pozlarına yorumlar yağdı
Bir kaza geçirdi!  Polis aracına çarptıBir kaza geçirdi! Polis aracına çarptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir