Öpüşme krizi gündemdeydi… Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör'ün setteki geriliminin nedeni farklı çıktı! bomba isteği

Yayınlandığı günden bu yana büyük ilgiyle takip edilen Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih ve Doğa karakterini canlandıran Doğukan Güngör ile Sıla Türkoğlu arasında aşk olduğu söylendi. Ancak ünlü isimlerin ilişkisi kısa süreli olacaktı.

Ayrılığın ardından eski sevgililerin sette öpüşme krizi yaşadıkları iddiası çok konuşuldu. Bu dedikodular sürerken dizide Nilay karakterini canlandıran Feyza Civelek bir röportajında ​​şunları söyledi: “Aşıkken dünyanın en büyük aşıkları gibi davranan, aşık olunca düşman olan insanlar var. Yapımcıya 'Bu rolü oynamayacağım' diyenler var…” Doğukan Güngör de bu paylaşımı beğendi.

Öpüşme krizi nedeniyle uzun süre birbirleriyle görüşmeyen Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör, dizi ekibiyle gittikleri Cannes Film Festivali'nde barıştı. Ünlü isimlerin sette yaşadığı krizin arka planı ortaya çıktı.

doğanın fatihi

KRİZİN NEDENİ…

Staying Among Us'un haberine göre; 'Sıla Türkoğlu'nun öpüşmeme krizinin nedeni o dönemde birlikte olduğu Alp Navruz'du. Türkoğlu, Alp Navruz'la birlikteyken rol arkadaşı Doğukan Güngör'e yaklaşıp öpmesinde sorunlar yaşandı. Sıla Türkoğlu da bu gerilimi sete yansıttı ve iki oyuncu arasında sorun çıktı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Düğününe bile gitmedi!  Nedeni ortaya çıktıDüğününe bile gitmedi! Nedeni ortaya çıktı
Ünlü yapımcı öfkelendi!  Ünlü yapımcı öfkelendi! “Artık yaşlandı…”
Dilan Polat'a kaza suçlaması! Dilan Polat'a kaza suçlaması! “Kolları, yüzü, her şeyi kesilmiş…” ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir