Milli voleybolcu Hande Baladın'ın çivisi de eleştirildi… Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ona destek çıktı! “Bu ülkenin bayrağı ve marşı…”

Türk kadın milli voleybol takımının yıldız isimlerinden Hande Badın ve Eczacıbaşı Dynavit'in kariyerinin anlatıldığı belgeselin ilk akşamı gerçekleştirildi. Geceye Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Eczacıbaşı Dynavit oyuncuları katıldı.

TIRNAKLARI NEDENİYLE ELEŞTİRİLDİ

Başarılı voleybolcu, geçtiğimiz yıl tırnakları ve milli takımdaki performansı nedeniyle eleştirilmişti.

Baladın ise katıldığı bir programda tırnaklarıyla ilgili eleştirilere, “Tırnaklarıma yapıştı. Ben de öyle çalabiliyorum arkadaşlar. Herkes protez sanıyor ama orijinal. Sadece biraz kalın.”

'BUNLARA TEŞEKKÜR EDERİM…'

Bunları kullanarak bazı bloklar yaptım. Topa sadece tırnağımla dokundum. “Biraz kalın o yüzden kırılmadı” diye yanıtladı.

eller 3

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da gece konuşmasında yıldızın ismine destek verdi.

dağın üstünde

'GURUR DUYUYORUZ…'

'Hande'nin tırnaklarını, saçlarını eleştirmek yerine Hande'nin bu yıl ne kadar gurur duyduğunu konuşun. Kim bu ülkenin bayrağını göklere kaldırıp İstiklal Marşı'nı söyleme şansına sahip olacak? Bu yüzden Hande'yle gurur duyuyoruz.' Dedi. Üstündağ'a verilen bu destek kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sözleri çok konuşuldu! Sözleri çok konuşuldu! “Erkeklerin bizim yaşımızdaki kadınlara yaklaşma nedeni…”
Yeşilçam'ın itirafı olay oldu!  O isimler var diyerek açıkladıYeşilçam'ın itirafı olay oldu! O isimler var diyerek açıkladı
Dönüşümüyle beni şaşırttı!  Tekrar gündeme geldiDönüşümüyle beni şaşırttı! Tekrar gündeme geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir