Melek Baykal, Cennet Mahallesi'nde ilk gün 'Çağla Şıkel'i böyle görünce… “Kıvırcık saç, takma kirpik…”

2000'li yıllara damgasını vuran Cennet Mahallesi dizisinin büyük ilgiyle takip edilen oyuncuları da sık sık gündeme geliyor.

Son olarak dizide 'Pembe' karakterine hayat veren Melek Baykal, YouTube'da yayınlanan Müjdat Gezen'le Bizim Ev programına konuk oldu.

melek6666

Yıllar sonra Cennet Mahallesi'nde birlikte rol aldığı Çağla Şıkel ve Alişan hakkında bir itirafta bulundu.

“İKİNCİ GÜN ANLADI”

İlk teklif geldiğinde Çağla ve Alişan'ı oynamak istemediğini söyleyen Melek Baykal, şunları söyledi:

“Yapımcımız merhum Türker İnanoğlu'na beni bağışlamasını söyledim. Bir mankenle, bir türkücüyle oyunculuk yapmayacağım.”

Baykal, rol arkadaşı Çağla Şıkel ile ilgili ise şunları söyledi: “Çağla'yla setteki ilk günümüzde makyajsızdım… Çağla çok gençti, 20-21 yaşlarındaydı. Setteki ilk günümüzde saçları dağınıktı. Kıvrık, takma kirpik ve dolgun makyaj geldi ama açık konuşamadım, Çağla sürekli kameraya bakıyordu. Sonraki günlerde onu bir kenara çekip şunu söylemekten kendimi alamadım: “Süpermodel Çağla'yı unut. . Sen Pembe Sultanısın. Takma kirpiklerinizi çıkarın.” “İkinci gün jestlerimi ve yüz ifadelerimi yakaladı” dedi.

cennet1

ALİŞAN'A DA KIZDI

Usta oyuncu Alişan'la ilgili şunları söyledi:

“Alişan kendisini başkasının seslendirmesini isteyince çok sinirlendim. 'Başka kimse sana ruh veremez' diyerek onu dublaj stüdyosuna ittim, giriş budur!”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Oğluna cinsel istismarda bulunduğu iddiası!  Boşanmak üzere olduğu eşinin hızlı kararıOğluna cinsel istismarda bulunduğu iddiası! Boşanmak üzere olduğu eşinin hızlı kararı
Cinsiyetini değiştirmişti!  İç çamaşırlı pozlarını paylaştı... Cinsiyetini değiştirmişti! İç çamaşırlı pozlarını paylaştı… “Kadın oldun, buna inandık”
Sözleri tepki çekti, kocası dalga geçtiSözleri tepki çekti, kocası dalga geçti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir