Konserleri iptal edildi… Melek Mosso'dan seçim sonrası muhteşem paylaşım! “Belediyelerden…”

Seçim sonuçları gündemde kalmaya devam ediyor. CHP, Bursa, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'yı ele geçirerek Türkiye'nin 5 büyük ilinde yerel güç haline geldi.

Türkiye genelinde CHP yüzde 37,8, AKP ise yüzde 35,5 oy aldı. Sosyal medyada da birçok belediye öne çıktı. Şarkıcı Melek Mosso, daha önceki konserlerinin iptaline değinerek, “Ülkemin pek çok eşsiz şehrinde konser verebildiğim için çok mutluyum.”

Sonra Melek Mosso yanlış anlaşılınca arkadaşlar altında ne yazdığına bakınca herkes belediye konseri verdiğimizi sandı. Bu da mümkün ama demek istediğim belediyelerden açık hava salonları, konserler kiralayabileceğiz, bunların bir kısmını karşılayamayız. Her belediyeyle işbirliği yapıyorum. Önemli olan konserlerin amacını saptırmamak” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lüks eviyle günün sırası buydu!  Nereye yatırım yaptığını açıkladı Lüks eviyle günün sırası buydu! Nereye yatırım yaptığını açıkladı
Dadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ortaya çıktı!  Detaylar tüyler ürperttiDadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ortaya çıktı! Detaylar tüyler ürpertti
Günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra güzel bir haber geldi!Günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra güzel bir haber geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir