Konserler ardı ardına iptal edildi, salonlar boş kaldı… “Akrobatik müşteriler” dönemi başladı! O açıklama herkesi şok etti

MYNET- Bodrum'un en popüler turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum bu yıl da kazanmaya devam ediyor. Her yıl lahmacun ve ayranın konuşulduğu Bodrum ve Çeşme'de fiyatlar hızla arttı.

Fahiş fiyatlı yerler artık sinekleri kovalıyor. Özellikle turistik bölgelerde yedikleri yiyeceklere piyasa değerinin çok üzerinde para ödemek zorunda kalan müşteriler, buna tepki olarak bu işletmelerden çekilmeye başladı.

Durum böyle olunca firmalar da çözümü sahte müşteri arayarak buluyor. İzmir'in Çeşme semtindeki bir firmanın yayınladığı duyuru herkesi şok etti.

O REKLAM YAYINLANDI

Kimsenin boş bir mekana gelmek istemeyeceğini düşünen mekan sahibi, sosyal medyada dikkat çeken bir ilan paylaşarak, mekanda kalacak kiralık müşteriler aradığını söyledi.

müşteri

1.500 TL'YE SAHTE MÜŞTERİ

Sosyal medyada bir anda trend haline gelen ilana göre, mekanın dolu görünmesi için sahte müşterilere 4 saat süreyle 1.500 lira ücret teklif edildi. Sosyal medyada yayınlanan duyuruda şirketin ismi belirtilmedi.

Sıkmak
Yine ölümden döndü!  Kızıyla birlikte trafik kazası geçirdiYine ölümden döndü! Kızıyla birlikte trafik kazası geçirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir