iPhone'da AirPods ile ses paylaşın: AirPods ile ses nasıl paylaşılır? İPhone'daki AirPod'larla ses nasıl paylaşılır?

Apple'ın iPhone akıllı telefonları dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılıyor. Bu cihazlara belli aralıklarla büyük güncellemeler gelmekte ve bu güncellemelerle birlikte yeni özellikler eklenmektedir. Bu özelliklerden biri de arkadaşınız AirPods veya Beats kulaklık takarken ses paylaşımı yapabilmenizdir. Bu özellik sayesinde cihazdaki ses içerikleri hızlı bir şekilde başka kişilerle paylaşılabiliyor.

Sesi iPhone'daki AirPods'la paylaşın

iPhone, iPad ve AirPods gibi Apple cihazları iOS işletim sisteminde çalışır. Bu işletim sistemi üzerinden zaman zaman cihazlara yeni güncellemeler geliyor. Bu güncellemelerden biri, iPhone veya iPad'inizde AirPods ve Beats kulaklıklarla ses paylaşma yeteneğidir. Bu ses paylaşım özelliğini kullanmak için kullanıcıların uyumlu kablosuz kulaklıklara sahip olması önemlidir. iPhone'da 2 farklı AirPod'la müzik dinleyebilirsiniz. Bunun için cihazların en az Bluetooth 5.0 teknolojisini desteklemesi ve en yüksek sürümlerinin kurulu olması gerekmektedir.

AirPods'un sesi nasıl paylaşılır?

AirPods ses paylaşımının nasıl çalıştığı iPhone model akıllı telefon kullanan kişiler için oldukça önemli bir konudur. AirPods'un ses paylaşım özelliğinden yararlanmak için cihazlarınızda en son sürümlerin yüklü olduğundan emin olmanız gerekir. Eski veya eski sürümlerde kişiler bu özelliği aktif hale getiremeyebilir. Yüklü sürümün en az iOS 13.1 veya üzeri olduğundan emin olun.

Apple'ın kullanıcılara sunduğu bu özellik, birçok Beats kulaklık modeli ve AirPods modeliyle uyumludur. Burada önemli olan nokta cihazların beşinci nesile ait olması ve modelin iPhone 8'den daha yeni olmasıdır.

İPhone'daki AirPod'larla ses nasıl paylaşılır?

iPhone akıllı telefonlar, ses içeriğini AirPods kulaklıklar aracılığıyla diğer kullanıcılarla paylaşma özelliğine sahiptir. Bu noktada AirPods ses paylaşımının nasıl etkinleştirileceği sorusu gündeme gelebilir. iPhone akıllı telefon kullanan kişilerin AirPods ile ses paylaşım özelliğini aktif hale getirmek için izlemesi gereken adımlar genel olarak şu şekilde:

  • Öncelikle AirPods kulaklığınızın cihazınızla eşleştirilmesi gerekiyor.
  • Daha sonra ses paylaşım özelliğine erişmek için cihazınızdaki Kontrol Merkezi'nde oturum açmanız gerekir.
  • Bu bölüme girdikten sonra başka bir kulaklıkla eşleştirme yapabilmek için kulaklığı cihaza yakın tutmanız ve cihazın ikinci kulaklığı algılaması gerekiyor.
  • Cihazınız diğer kulaklığı gördüğünde cihazınızın ekranında “sesi paylaş” bildirimi görünecektir.
  • Bu bildirime tıklayıp şarj kutusunun arka tarafındaki butonu basılı tuttuğunuzda eşleştirme tamamlanacak ve ses içeriği diğer kulaklıkla paylaşılabilecek.
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kağıthane'de silahlı çatışma!  40 adet boş mermi kovanı tespit edildiKağıthane'de silahlı çatışma! 40 adet boş mermi kovanı tespit edildi
Beylikdüzü'nde terör saçtı!  Boşanmak üzere olan karısını sokakta defalarca bıçakladıBeylikdüzü'nde terör saçtı! Boşanmak üzere olan karısını sokakta defalarca bıçakladı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Filistin AçıklamasıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Filistin Açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir