İlgi odağı olunca altın paylaşımı durdu! Nevra Bilem'e bayramda bakın eşinden ne hediye geldi?

İlk olarak katıldığı Gelin Evi programıyla tanınan, daha sonra fenomen haline gelen Nevra Bilem, sosyal hesaplarında yaptığı makyaj, giyim, güzellik gibi konulardaki paylaşımlarıyla tanınıyor.

Altınlarını havuzlarda paylaştıktan sonra dolandırıcılık iddialarıyla gündeme gelen Bilem, bir süre altınlarını sergilememeye başladı ve ilgi odağı olunca daha basit içerikler paylaşmaya başladı.

Nevra Bilem için artık o günler geride kalmıştır. Bilem, eşiyle birlikte geçirdiği kutlamayı sosyal medyada paylaştı.

hhh

Eşinin elini öpen Nevra Bilem'e, eşinden hediye olarak altın verildi. Sosyal medyada paylaşımlar trend konu haline geldi.

Fenomen Nevra Bilem'in altını görünce yaşadığı şaşkınlığı görenler, “Flash TV'de oyunculuk yaptı”, “Ne kadar boş bir program”, “Kocanız hiç samimi görünmüyordu”, “Dolandırıcılık suçlamaları unutuldu” gibi yorumlar yaptı. “.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kıyafeti çok önemliydi!  Kocasının eski karısını mı taklit ediyor?Kıyafeti çok önemliydi! Kocasının eski karısını mı taklit ediyor?
Deli Yürek'ten Zeynep her şeyi bırakıp kendini bu işe adadı!  sınırları zorladıDeli Yürek'ten Zeynep her şeyi bırakıp kendini bu işe adadı! sınırları zorladı
Ramazan tatili sona erdi!  Dilber'den yeni dansRamazan tatili sona erdi! Dilber'den yeni dans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir