İkinci kez anne olan Azra Akın, bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrendi! Bakın buna ne isim verdi: “Bizim için de sürpriz oldu.”

2002 yılında hem Türkiye Güzeli hem de Dünya Güzeli unvanına layık görülen Azra Akın, ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor. 2017 yılında Atakan Koru ile evlenen Azra Akın, oğlu Demir'in ardından ikinci çocuğuna kavuştu. Azra Akın, minikleriyle çekilen fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü model hamilelik haberini şu sözlerle duyurdu: “Kendimizi çok şanslı ve minnettar hissettik. Haberi ağustos ayında ailece yaz tatilimizde aldım. Bunu tüm aileye duyurmanın heyecanını yaşadım.”

İKİNCİ KEZ ANNE OLUN

2018 yılında oğulları Demir'i kucaklarına alan çiftin bu kez bir kızları oldu. “Dmier'in kız kardeşi var” diyerek paylaşım yapan Azra Akın, kız bebeklerine Arya adını verdiklerini duyurdu.

Azra Akın, paylaşımında şunları yazdı: “14 Nisan Pazar günü Demir'e bir abla geldi. Bizim için de çok güzel bir sürpriz oldu. Adı Arya.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Önce paylaştı, sonra özür diledi ve sildi!Önce paylaştı, sonra özür diledi ve sildi!
Özge Özacar Sıla Türkoğlu hayranları önünde sessiz kalamadı!Özge Özacar Sıla Türkoğlu hayranları önünde sessiz kalamadı!
İddialı pozlarını paylaştı! İddialı pozlarını paylaştı! “Lahmacun Kombinasyonu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir