İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Sara hacca gitti! Oğlu Ahmet Tatlıses son halini paylaştı… Ünlüler ona yorum yağmuruna tuttu.

İbrahim Tatlıses'in ilk eşi, oğlu Ahmet ile kızları Gülden ve Gülşen'in annesi Adalet Sara hac yolculuğuna çıktı.

Tatlıses'in eski eşi Adalet Sara'nın son açıklaması sosyal medyada günün konusu olurken, birçok ünlü isimden de yorumlar geldi.

Babası İbrahim Tatlıses ile dava halinde olan Ahmet Tatlıses, annesini havaalanında Kutsal Topraklara gönderdi.

Ahmet6

“RABBİME ŞÜKÜRLER”

O anları paylaşan Tatlıses, şunları söyledi:

“Sevgili annem, kız kardeşimi ve yeğenimi hac yolculuğuna göndereceğiz. Annem ve kız kardeşimin bu yolculuğa ilk çıkışı değil ama yeğenimin ilk duygusudur umarım bir gün, bu ne güzel bir duygudur. Aile olarak annemin engin bilgisi ışığında bunu yapma fırsatımız olacak, canım annem, kıymetlim, hepsi bu.” Eğer onlara büyük bir inancınız olmasaydı, bu fırtınaları nasıl atlatırdınız? Oğlunuz olmaktan mutluyum, oğlumun ve ailemizin diğer birçok üyesinin güzel ahlakınızdan faydalanmış olmasından mutluyum. Allah'a şükür dualarınız bizimle olsun.

Ahmet sohbetleri

Ahmet Tatlıses'in annesiyle yaptığı paylaşıma Alişan, Cengiz Kurtoğlu, Perihan Savaş, Yonca Evcimik gibi birçok ünlü isim yorum yaptı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Seda Sayan CİMER'e suç duyurusunda bulunuldu!  Seda Sayan CİMER'e suç duyurusunda bulunuldu! “Türk aile yapısını bozmak…”
Yıllar sonra buluştular!  Gözler onu aradı ama... Yıllar sonra buluştular! Gözler onu aradı ama…
Pozları hâlâ ilgi görüyor!  Yorumlar yağdı Pozları hâlâ ilgi görüyor! Yorumlar yağdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir