Hasan Can Kaya'nın Konuşmacılar programında o sahne çok konuşulmuştu! Ünlü komedyenin misafirlerine önerdiği taktik ortalığı karıştırdı: “Onun annesi, senin baban…”

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın üstlendiği The Talkers, her hafta Exxen'de yayınlanıyor.

Talkers dizisinin hemen hemen her bölümü hakkında çok fazla konuşma yapılıyor. Program çoğu zaman sosyal medyada gündem olmayı başarıyor.

Programın son bölümü de tesadüf oldu. Bir konuk programın mikrofonunu eline alarak eşi ve annesinden bahsetti. Sunucunun, “Annem çok sahiplenicidir. Eşim zaten biliyor” deyince Kaya şu yanıtı verdi:

“Annen de mi ayaklarını sallıyor? Eşin çok mutsuz.” Konuyla ilgili konuşan ev sahibinin eşi, “Memnun oldum, hiçbir sorun yok ama kayınvalidem biraz korumacı.” dedi.

Evli çifte konuyla ilgili taktikler veren Kaya, şunları kaydetti:

“Annenin yanında mı yaşıyorsun? Onun süresini uzatman lazım, yurt dışına çıkman gerekiyor, yurt dışına çıkamıyor, vize almasına engel olacaksın. O halde şerefli taktiğim…”

hasancankayakonuk

“Eşine söyleyemezsin”

Ünlü komedyenin bu sözlerinin ardından stüdyo kahkahalara boğuldu. Kaya bu kez bir başka konuğa, “Buradan ailenize eşinizi söylemeden kimi tanıştırırsanız, size uğurlu gelecek derler. Kimi seçerseniz seçin sizi asla evlendirmez?” soruyu sordu.

hasan9

Misafirden bomba gibi bir yanıt geldi. Eşiyle birlikte programa gelen adam, “Zaten eşimi sevmiyorlar” deyince Kaya, “Çünkü ailen bu centilmen öğretmeni istemiyor…” diye yanıt verdi.

Konuyla ilgili konuşan ev sahibinin eşi, “Babası kimseyi istemiyor. Benim elimi de istemiyor.”

hasancan5

Hasan Can Kaya'dan patlayıcı bir açıklama geldi. Kaya, ilk konuşan çiftin annesi ve ardından konuşan çiftin babası hakkında şunları söyledi:

“Annesi ve babası süper bir çift olur. Çocukları da deccal olur.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü astrolog uyardı!  Çarşamba sabahı 06:21'e dikkatÜnlü astrolog uyardı! Çarşamba sabahı 06:21'e dikkat
Üreticiden acı haber geldi!  Son bölüm...Üreticiden acı haber geldi! Son bölüm…
Cinsiyetini değiştirdi ve estetik ameliyat oldu!  Şinashi'nin cam tavanını görenler şaşkına döndü: Gittikçe güzelleşiyorCinsiyetini değiştirdi ve estetik ameliyat oldu! Şinashi'nin cam tavanını görenler şaşkına döndü: Gittikçe güzelleşiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir