Harika Hayatım'daki Filistin referansı sosyal medyada gündem oldu! O sahne takdir topladı! “Savaşın bile bir ahlakı vardır”

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı Şahane Hayat dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük ilgiyle takip ediliyor.

Her bölümü sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizi bu kez Filistin'e gönderme yapıyor.

İsrail ile Filistin arasında 7 Ekim 2023'te başlayan savaşta çok sayıda masum sivil ve çocuk hayatını kaybederken, çatışma boyunca kayıplar hız kesmeden artmaya devam ediyor.

ÖLÜM SAYISI İKİ KAT ARTTI

Son olarak İsrail savaş uçaklarının, Refah'ın kuzeybatısında Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı'nın depolarının bulunduğu bölgenin yakınında yaşayan yerinden edilmiş Filistinlilerin çadırlarını bombalaması dehşet dolu anlar yaşadı ve 2018'de ölüm sayısı katlanarak arttı. bu periyot. baskın.

İSRAİL

Refah saldırısı sonrası masum sivillerin ve çocukların ölümü tüm dünyayı etkisi altına alırken Harika Hayatım dizisi de bu duruma sessiz kalmadı.

şaşırtıcı 2

'Savaşın bile bir ahlakı vardır'

Dizide Şebnem karakterini canlandıran Hilal Altınbilek bir sahnesinde şöyle diyor; «Savaşın bile bir ahlakı ve yasası vardır, değil mi? Mesela “çocuklara yardım edemezsin” ifadesini kullanmıştı. O sahne kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

şaşırtıcı 3

Sosyal medyada; “Çok güzel bir sahneydi”, “Doğru gönderme yapılmış”, “Çok güzel sahneydi” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü oyuncu nöbet geçirdi!  hastanede yatanÜnlü oyuncu nöbet geçirdi! hastanede yatan
Evinde 15 gram uyuşturucu bulundu!  İfadesi ortaya çıktıEvinde 15 gram uyuşturucu bulundu! İfadesi ortaya çıktı
Oyunculuğa başladı!  Dizide başrol oynayacakOyunculuğa başladı! Dizide başrol oynayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir