Güldür, Güldür'den aniden ayrıldı! Bu, şehzadeliğe transfer edilen Giray Altınok tarafından açıklandı

Güldür Güldür'ün açıklaması Prens dizisiyle büyük başarı yakalayan ve oldukça popüler olan Giray Altınok'tan geldi. Ani ayrılma kararı hakkında konuşan oyuncu, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Birsen Altuntaş'ın YouTube kanalına konuk olan Altınok, şunları söyledi: “Muhtemelen Güldür Güldür'ün dönüşü olmayacak. Güldür Güldür'de olmak büyük keyifti… Arkadaş grubum, en yakın arkadaşlarım hala orada.. Ben Zaten zamanım olduğunda çekimlere gidiyorum… Sahne arkası sohbetlerini gerçekten özlüyorum.” çünkü…” dedi.

Başarılı oyuncu, “Güldür Güldür'e zamanımın çoğunu ayırdığımda kendi projelerime konsantre olamadım” dedi ve şöyle devam etti: “Güldür Güldür ekibi ailem gibidir ama artık üretmenin ve işimi çevreci hale getirmenin zamanı geldi “

Prens dizisiyle ön plana çıkan Giray Altınok'un rol aldığı projenin kadrosuna Çağlar Ertuğrul, Ebru Şahin, Deniz Uğur, Engin Benli ve Zeynep Tuğçe Bayat da katıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yunanistan'da 1 milyon euroya ev aldı!  Fiyatlara isyan...Yunanistan'da 1 milyon euroya ev aldı! Fiyatlara isyan…
“Aklında hep bir şeyler var” deyince… Bomba gibi bir açıklama
3 ödül aldı ama yetmedi!  Okul hayatı sorulduğunda... Sinirlenen kendisi değil annesiydi.3 ödül aldı ama yetmedi! Okul hayatı sorulduğunda… Sinirlenen kendisi değil annesiydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir