Filmde iki adamı öpüyordu! Zendaya rol arkadaşları hakkında yeterince şey söyleyemedi

Luca Guadagnino'nun yeni filmi “Challengers”ın başrollerinden biri olan Zendaya, fragman yayınlandığından beri bu sahneleriyle manşetlere çıkıyor.

Filmdeki ana ortakları Mike Faist ve Josh O'Connor ile öpüşme sahneleri konuşulan Zendaya, bu konuda samimi sözler söyledi.

27 yaşındaki aktör, Challengers'daki rol arkadaşları Josh O'Connor ve Mike Faist'in üçlü öpüşme sahnesini çekerken üzerlerindeki tüm baskıyı aldıklarını söyledi.

Aktris, Josh ve Mike'la çalıştığı için “şanslı” olduğunu çünkü onların “işleri kolaylaştırdığını” ve “nazik” olduklarını söyledi.

Sun'a konuşan Zendaya, “İkisinin de bu kadar iyi insanlar olduğu için şanslı olduğumu düşünüyorum. İşleri ve zamanları konusunda nazik ve cömert davrandılar, bu da işimizi kolaylaştırdı” dedi.

Zendaya, filmin “duygusal bir inişli çıkışlı” olduğunu ve izleyicilerin izlerken “açık fikirli” olacaklarını itiraf etti.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Zeynep, Bastık'tan aldığı parayı açıkladı! "Her zamankinden iki kat fazlasını istedim" söz konusu...Zeynep, Bastık'tan aldığı parayı açıkladı! “Normalden iki kat fazla para istedim” demek…
Soğuğa aldırış etmedi!  denize gittiSoğuğa aldırış etmedi! denize gitti
Müslüm Gürses'e benzemek için saçını kesip bıyık bıraktı!  Sokaklarda güzel oyuncuyu arıyorMüslüm Gürses'e benzemek için saçını kesip bıyık bıraktı! Sokaklarda güzel oyuncuyu arıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir