Dolguların karnıma, belime, bacaklarıma aktığını gördüm

Basketbolcu Kerem Tunçeri'nin kendisine gönderdiği mesajları ifşa etmesiyle tanınan Beren Güney, çok sayıda ameliyatla cinsiyet değiştirmişti. O dönemde 500 bin TL harcadığını iddia eden Güney, yaptığı değişiklikle oldukça şaşırtıyor.

Güney, ses değiştirme ameliyatı, silikon meme implantı, burun ve elmacık kemiği ameliyatının yanı sıra cinsiyet değiştirme ameliyatı gibi birçok operasyon geçiren Onedio ile konuştu.

Amerika'da oyunculuk eğitimi aldığını söyleyen Beren Güney, transeksüel olmanın işini yapmasına engel olduğunu açıkladı.

Dolgularını eritmek zorunda kalan Beren Güney, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

uoipip

“ÇOK ZOR BİR SÜREÇ GEÇİRDİM”

“Çok teşekkür ederim. Aslında 4 yıl boyunca çok zorlu bir süreçten geçtim. Kalçamdaki dolgular nedeniyle vücudumda kimyasal reaksiyonlar oluştu. Göbek, bel ve bacaklarımda dolguların aktığını gördüm. peş peşe acil ameliyatlar biliyorum aynı hafta içinde 2-3 ameliyat geçirdim 60 gün boyunca hiç yataktan çıkmadım kendi yaptığım Beren'in yıkıldığını gördüm böyle bir şeye bulaştığımı bilmiyordum ama sonra öğrendim. Bu dolgular nedeniyle çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Affedersin

Bedenim o yabancı maddelerden arındıkça ruhum ortaya çıktı. Kadınlığın sadece görünüş meselesi olmadığını bilen özgür Beren ile tanıştım. “Kaşlarım ve gözlerimle savaşmak yerine hayatta kalmak için hayatımla savaştım.”

tütün

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Mad Max'in rolü günün gündemiydi!  Üstsüz poz verdi ve sette yaşanan anı anlattıMad Max'in rolü günün gündemiydi! Üstsüz poz verdi ve sette yaşanan anı anlattı
Güzel model F1 Grand Prix'sinde!  Ceketin önünü açın ve...Güzel model F1 Grand Prix'sinde! Ceketin önünü açın ve…
Müjdat Gezen'e "Artık dizi bitsin" Bakın oyuncu kim dediBakın Müjdat Gezen'e: “Dizi artık bitmeli” diyen oyuncu kim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir