Dilan Polat'ın “Ona bir adım daha yaklaştım” dediğini anlattı! “Saçları ağardı…” 5 saat süren duruşmanın detayları ortaya çıktı

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezinde yaşanan silahlı saldırıyla ilgili olarak aralarında Dilan ve Engin Polat çiftinin de bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanık hakim karşısına çıktı.

Küçükçekmece 3. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada tutuklu sanıklar Dilan Polat, eşi Engin, kayınpederi Sezgin Polat ve müşteki Banu Parlak hazır bulundu. Diğer tutuklu sanıklar ise Ses ve Görüntü Bilgi Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya bağlandı.

KIZINA BAKARAK AĞLADI

Duruşmaya Polat çiftinin kızı ve Engin Polat'ın kız kardeşi Kübra Uzun da seyirci olarak katıldı. Duruşma salonuna getirilen Dilan ve Engin Polat, bir araya geldiklerinde birbirlerini görünce ağladı, el ele tutuştu. Dilan Polat da duruşmada kızına bakarken ağladı.

Dilan Polat2

DİLAN-ENGİN POLAT'IN TUTUKLUĞUNUN DEVAM EDİLMESİ KARARI

Duruşmada ağlayan Dilan Polat ve Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu tutuklu 8 sanığın bu halleriyle kalmalarına karar verildi.

Dilan Polat2

Gazeteci Emrullah Erdinç, 5 saat süren duruşmanın ayrıntılarını bugün Söylemezsem Olmaz programına telefonla anlattı. Dilan Polat'a “Kendime bir adımdan az kalmıştı” diyen Erdinç, şunları ekledi: “Saçları ağarmıştı, yorgundu, sürekli ağlıyordu.”

Erdinç sözlerine şöyle devam etti; 'Dilan Polat bana döndü ve şöyle dedi: Burada ne yaptığımı bilmiyorum. Bu insanları tanımıyorum. “Tanımadığımız birini tehdit edenlerle aynı davadan yargılanıyoruz” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
37 kiloya düştü!  Nihal Candan için flaş tahliye kararı37 kiloya düştü! Nihal Candan için flaş tahliye kararı
Yukarıdan çekilmiş pozunu paylaştı!  Dekoltesi dikkat çektiYukarıdan çekilmiş pozunu paylaştı! Dekoltesi dikkat çekti
Türkiye'yi bırakıp İngiltere'ye yerleşti!  Ayrılma nedenini açıkladıTürkiye'yi bırakıp İngiltere'ye yerleşti! Ayrılma nedenini açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir