Demet Akalın 5 bin TL kira ödeyen kiracısıyla konuştu! “Kimsin sen? Ev benim…” diyerek…

Son dönemde kira artışları ve artan kiralar nedeniyle ev sahipleri ile kiracılar arasında yaşanan gerilimler sıklıkla haberlerde yer alıyor. Son olarak Demet Akalın kiracısıyla yaşadığı deneyimlerle gündeme geldi.

Ev sahibinin, kiracısının eşyalarını pencereden dışarı attığı haberini yorumlayan Demet Akalın, kendi kiracısına ne kadar kızdığını anlattı.

Akalın, şöyle konuştu: “Bu adam 5 bin liraya yani 5 bine yaşıyor! 3-4 kişilik yemek parası olan 5 bin liraya gidin bir yere. Ama bakın bu adamın kibirine bakın çünkü ben burada öyle dedim.'' dedi. Ben ona zam yapacaktım, dedi ama vazgeçtim. Peki sen kimsin, ev benimdir ve 'O söyleyebilir' diye azarladı.

KİRA'YI DUYANLAR ŞAŞIRDI

Demet Akalın, “O evi almak için gece gündüz mankenlik yaptım, dişimi tırnağımla çalıştım. İnsanlara iğne taktım, insanların kötü nefesini kokladım.”

k
Şarkıcı sert bir tavırla, “Avukata ver, dava aç dedim, sinirleniyorum” dedi. Akalın'ın sözleri sosyal medyayı ikiye böldü.

“5 bine yaşıyorsun, teşekkürler Demet”, “Hayır, artık 5 bine kira yok mu?” diyenler var. Bazıları ise “Nasıl olur da insanlar bir anda kiranın 3-5 katını öderler?”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yağmur Taktaş'ın ailesi ölümüyle ilgili konuştuYağmur Taktaş'ın ailesi ölümüyle ilgili konuştu
Tartışmanın fitili ateşlendi!  Yorum Tartışmanın fitili ateşlendi! “Cevap vermeyen kadın…” yorumu ortalığı karıştırdı
Ölüm haberiyle yıkıldı!  Ölüm haberiyle yıkıldı! “2 gün önce evinizdeydik…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir