CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Arap sinyallerine müdahale etmeyin” sözleriyle gündem oldu! Şahan Gökbakar sessiz kalmadı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. Özgür Özel, “Arapça işaretlere müdahale etmeyin çünkü etkileşim almak istiyorsunuz. Arapça Kuran dilidir, insanlar zarar görür.”

Özel, “O tabelada ne yazdığına da bakmamız lazım. Bir insanın kendi ana dilinde anlamasını kolaylaştırıyorsa bu bir haktır. Ben belediye başkanlarımı da uyardım. Arapça tabelalara müdahale etmeyin” dedi. ” etkileşim alma umuduyla. Arapça Kur'an dilidir, insanlar incinecek ve gidip belediye başkanı eliyle söyleyecekler.” “Tabela kaldırılmamalı” yine gündem oldu.

“SİZ GÖRMEYİNCE SORUN BİTER Mİ?”

Gündemi yakından takip eden Şahan Gökbakar bu konuya sessiz kalmadı. Ünlü komedyen tartışmalı sözlerle ilgili şu yorumu yaparak dikkat çekti:

“Arap tabelaları asılmadığında 10 milyon Arap mülteci ortadan kayboluyor mu? Yani onlar görmeyince sorun bitiyor mu? Tabelayı tartışmak yerine bu Arapların nasıl iade edileceğini konuşmamız gerekiyor. kendi ülkelerine.” . Ama konuşmuyorlar! Bu ülkeye ve halkına yapılan en büyük haksızlıktır…”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüz bakımından sonra kalçalarını yaptırdı mı? Yüz bakımından sonra kalçalarını yaptırdı mı? “Banyoda bana dokundular…”
Yalıçapkını Serter yaşananlara şaşırdı!  Evinizin duvarı aniden çöktüğünde...Yalıçapkını Serter yaşananlara şaşırdı! Evinizin duvarı aniden çöktüğünde…
İstanbul'dan uzakta yaşıyor!  Yüzme havuzu, bahçe...İstanbul'dan uzakta yaşıyor! Yüzme havuzu, bahçe…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir