Ceyda Düvenci'nin “ped” önerisi Engin Öztürk'e soruldu ve cevabı sansasyon yarattı! “Sanki utanç verici bir şeymiş gibi…”

Güçlü Mete ile yaşadığı aşk hikayesiyle gündeme gelen Ceyda Düvenci, adet kanaması ve tamponlarıyla günlerdir haberlere çıkıyor.

Oyuncu, şunları söyledi: “Kadın olmanın doğal bir parçası olan regl dönemi hakkında açıkça konuşabilmeliyiz. Bunun neden tabu olduğunu anlamıyorum… Şirkette çalışan erkekler, çekmecelerinde hijyenik ped bulundurmalı.” Arkadaşınız size “Tamponunuz var mı?” diye sorduğunda “Ben de sorayım” demesi sosyal medyayı şok etti.

Bazıları Ceyda Düvenci ile dalga geçerken, bazıları da oyuncuya destek verdi. Gazetecilerde gördüğü ünlü isimlere bu konudaki görüşlerini sormaya başladı. Engin Öztürk'e de bu konuyla ilgili bir soru soruldu.

Ekran görüntüsü

“ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM”

Yakışıklı oyuncu Öztürk, Ceyda Düvenci'nin önerisi üzerine şunları söyledi:

“Kötü bir fikir değil, gerekirse saklarım, neden tutmayayım ki? Bunun bir tabu olmasına, günah gibi gelmesine gerek yok. Hala pedlerin konulduğu bir kültürde yaşıyoruz ülkemizde. gazetelerde ve çantalarda Elbette onu buradan çıkarmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Engin Öztürk'ün bu açıklamasına özellikle kadınlardan “Aferin” yorumları geldi.

Engin Öztürk'ün sözlerine katılıyor musunuz?

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bomba gibi aşk onayı!  O iş adamıyla...Bomba gibi aşk onayı! O iş adamıyla…
Ünlü isim villasını ve arabalarını kaybedip sokakta kaldı! Ünlü isim villasını ve arabalarını kaybedip sokakta kaldı!
“Cem, Ata, Şahan…” Beyaz isimlerini saydı ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir