Ceyda Düvenci'den boşanma nedeni açıklandı! Bülent Şakrak ve Esra Akpınar'ın aşkı belgelendi! Yeni sevgilisiyle…

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 10 Temmuz'da İzmir Ödemiş Adliyesi'nde görülen ve 15 dakika süren duruşmada, 8 yıllık evliliklerini tek duruşmada karşılıklı olarak sonlandırdılar. Çiftin oğlu Okan Ali'nin velayeti annesine verildi.

KENDİSİNDEN BOŞANDIĞI İDDİA EDİLDİ

Boşanmanın ardından aldatma iddiaları derginin gündemine bomba gibi düştü. Bülent Şakrak'ın Maviye Sürgün dizisinde tanıştığı Esra Akpınar'la yakınlaşması nedeniyle boşanma kararı aldığı iddia edildi.

konser

AŞK BELGELENDİ

Şakrak ve Akpınar'ın aşkı belgelendi. Geçtiğimiz gün Zeynep Bastık'ın konserinde görüntülenen ünlü çift, bu kez Etiler'de görüldü.

trompet

“BİZİ TANIYAN ONU BİLİR”

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre; Etiler'de bir mekana giden Bülent Şakrak ve Esra Akpınar'a arkadaşları da eşlik etti. Şakrak, gazetecilere şu soruyu sordu: “Ceyda Düvenci ile ayrılığınızın sebebinin Esra Hanım olduğu iddia edildi. Bu konuda ne diyeceksiniz?” soruya; O da şu cevabı verdi: “Arkadaşlar bizi tanıyan tanır, tanımayan da tanır.”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
100 milyon TL'ye satışa çıkardı... 5 katlı malikanesinin kapısını açtı!  O detay dikkat çekti100 milyon TL'ye satışa çıkardı… 5 katlı malikanesinin kapısını açtı! O detay dikkat çekti
Acil ameliyata alındı!  istifaAcil ameliyata alındı! istifa
Eski kız arkadaşı sorulduğunda bir anda tedirgin oldu!  tesadüfi kelimeler  Eski kız arkadaşı sorulduğunda bir anda tedirgin oldu! tesadüfi kelimeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir