Çarşamba sabahı 06:21'e dikkat! Nur Viral'in konuğu astrolog Nuray Sayarı şöyle uyardı:

Nur Viral'in hafta içi her gün Beyaz TV'de ekrana geldiği “Hayatta Her Şey Var” programının son konuğu ünlü astrolog Nuray Sayarı oldu.
Son dönemde kampanya yorumlarıyla adından söz ettiren Sayarı, şimdi de uyarısıyla dikkatleri üzerine çekti.

TAŞLAR KALDIRILACAK

Astroloji tutkunlarını heyecanlandıran açıklamalarda bulunan Nuray Sayarı, tarih ve saati vererek uyarılarda bulundu. Sayarı 'Hepimizin yüreğinde bir bahar havası başlıyor. Çarşamba sabahı Boğa burcunda güçlü bir yeniay yaşayacağız. İşlerin hareketleneceği bir haftadayız. “Özel bir haftadayız” Dedi.

Ünlü astrolog sözlerini şöyle sürdürdü: 'Öncelikle ay sabah 08:50'den akşam 00:42'ye kadar boşlukta kalacak. Ani kararlar vermeyin, imajınızı değiştirmeye çalışmayın, ön yargılı olmayın, dengeyi koruyun.

Sadece 5

SABAH 06:21'DE DİKKAT EDİN

Özel bir Çarşamba sabahı saat 6:21'de Boğa burcunda yeniay oluşuyor. Fırsatlarla dolu yeni bir ay yaşayacağız. Artık dileklerinizi dile getirin. Bundan sonra dile getirdiğimiz dilekler hayatınızda kalıcı olacaktır.

sadece 4

Boğa barış demektir, Boğa beş duyuyu kullanmak, koku alabilmek, tat alabilmek ve hayatın tadını çıkarabilmek demektir, bu yüzden çok özel bir hafta olacak.'

sadece 3

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Boşanma Kararı: Evin tapusunu imzaladı... İşte boşanma nedeni Boşanma Kararı: Evin tapusunu imzaladı… İşte boşanma nedeni
Oraya yatırım yapacağız!  arazi arıyorum Oraya yatırım yapacağız! arazi arıyorum
İddialı pozları hayranlarından tam not aldıİddialı pozları hayranlarından tam not aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir