Britney Spears'ın Tek Hayran potansiyeli günün gündeminde! Bella Thorne'un rekorunu kırabilirdi

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman gündemde olan dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, artık albüm yapmayacağını söyledi.

Son zamanlarda müstehcen pozları nedeniyle çocuklarından bile eleştiri alan şarkıcının, albüm çıkarmasa bile OnlyFans'tan para kazanarak parlak bir geleceği olabilir.

Uzmanlar, şarkıcının bu uygulamadan elde edebileceği potansiyel kazancın altını çizdi.

Bella Thorne sitede ilk 24 saatinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırarken, eski Bond kızı Denise Richards'ın ayda 2 milyon dolara kadar kazandığı biliniyor.

Ancak uzmanlara göre Britney bunların hepsini gölgede bırakabilecek potansiyele sahip.

DailyMail, Miami'nin 1 numaralı OnlyFans ajansı Plush'dan OnlyFans yöneticisi Celeste Franklyn ile konuştu ve Britney'nin platformdan elde ettiği kazancın, müzik ve turnelerden elde ettiği kazancı kolayca gölgede bırakabileceği ortaya çıktı.

B

EĞER ONLFANS GİRİRSE…

Celeste, “Baktığım tüm istatistiklere dayanarak Britney'nin kazancına ilişkin tahminim, lansmanın ilk ayında büyük bir insan akını olacağı ve kazancının muhtemelen 13 ila 18 milyon dolar olacağı yönünde” dedi.

eh
Yıllık kazancının 100 milyon doların üzerinde olduğu tahmin edilen Britney'nin OnlyFans kariyeri onu müzik endüstrisinden daha zengin yapabilir.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Nuri Alço hastaneye kaldırıldı!  Eşi açıkladı: Yoğun bakımda...Nuri Alço hastaneye kaldırıldı! Eşi açıkladı: Yoğun bakımda…
Her şeyi şöhretin zirvesinde bıraktı!  Yıllar sonra ortaya çıktı... Şaşırtıcı itirafHer şeyi şöhretin zirvesinde bıraktı! Yıllar sonra ortaya çıktı… Şaşırtıcı itiraf
Yüz gerdirme yaptırdı ve son görünümünü paylaştı! Yüz gerdirme yaptırdı ve son görünümünü paylaştı! “Kardeşim, ne yaptın?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir