Bridgerton'ın üçüncü sezonu eleştirmenlerin ilgi odağında! “Seks sahneleri bile sıkıcı”

Başrollerinde Adjoa Andoh, Lorraine Ashbourne, Jonathan Bailey, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Harriet Cains, Bessie Carter, Nicola Coughlan, Luke Newton ve Phoebe Dynevor gibi oyuncuların yer aldığı Netflix dizisi üçüncü sezonuyla gündemde.

Chris Van Dusen tarafından yaratılan bir dönem dizisi olan Bridgerton, 2020 yılında Netflix'te yayınlandı. Dizi, Bridgerton ailesine odaklanıyor ve Julia Quinn'in romanlarından yüksek sosyetenin rekabetçi dünyasını beyazperdeye taşıyor.

Bridgerton'ın üçüncü sezonu eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almayacak gibi görünüyor. TV eleştirmenleri, diziyi bu kadar popüler yapan müstehcen sahneleri daha fazla görmeyi uman hayranların hayal kırıklığına uğrayacağını düşünüyor.

domuz
Üçüncü sezonun odak noktası Penelope Featherington (Nicola Coughlan) ile Colin Bridgerton (Luke Newton) arasındaki aşk hikayesi olsa da eleştirmenler “seks sahnelerinin sıkıcı” olduğunu savunuyor.

The Independent'tan Nick Hilton, Netflix dönem dramasının “cazibesini kaybettiğini” belirterek, yeni diziye hayal kırıklığı yaratan iki yıldız verdi.

The Telegraph ayrıca yeni diziye iki yıldız verdi ve Nicola ile Luke'un gerçek hayattaki yakın bağlarına rağmen “neredeyse sıfır kimyaya” sahip olduklarını iddia etti.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şeriatı paylaşmak büyük olaydı!  Cezası açıklandıŞeriatı paylaşmak büyük olaydı! Cezası açıklandı
Günlerce yoğun bakımda kaldı!  Taburcu oldu ama... Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor.Günlerce yoğun bakımda kaldı! Taburcu oldu ama… Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor.
Kızı paylaştı!  Bu kare çok sayıda beğeni aldıKızı paylaştı! Bu kare çok sayıda beğeni aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir