Başkan Aras eğitime destek çağrısında bulundu – GÜNDEM

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, vatandaşlardan seçim sonrası çiçek ve tebrik hediyesi göndermek yerine eğitim bursu vermelerini istedi.
Muğla'da 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin kazandığı 35 büyükşehir ve il belediyesi arasında yüzde 54,90 oyla dördüncü olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, büyük bir başarıya imza attı.
Önümüzdeki günlerde yeterlilik belgesini alarak göreve resmen başlayacak olan Aras, sosyal medyada yaptığı paylaşımda vatandaşlardan öğrencilere tebrik çiçeği göndermek yerine burs hediye etmelerini istedi.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras sosyal medya hesaplarından; “Değerli arkadaşlar; Sorumluluğumuz geleceğe yöneliktir” diyerek yeni görevimi tebrik etmek yerine, ÇYDD aracılığıyla öğrencilerin eğitimine burs vererek katkıda bulunmanız sizin için çok daha anlamlı olacaktır.” paylaşımında bulundu. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne ait TR 3900 0670 1000 0000 0100 2861 numaralı hesap Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir