Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek oyunu kullandı – GÜNDEM

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yerel yönetim genel seçimleri için saat 11.18'de Konyaaltı Bedriye Bileydi İlköğretim Okulu 1184 numaralı sandıkta oy kullandı. Oy kullanmak için sıraya giren Başkan Böcek, “Seçimlerin güzel Antalya'mıza ve atalarımızın 'Şüphesiz dünyanın en güzel yeri' dediği ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yerel yönetim genel seçimlerinde oy kullanmak üzere Konyaaltı İlçesi Liman Mahallesi'ndeki Bedriye Bileydi İlköğretim Okulu'na geldi. Vatandaşların yoğun ilgisini gören Böcek, vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Oylamanın ardından Başkan Böcek, seçimlerin Türkiye ve Antalya açısından hayırlı olmasını temenni ederek basına bir açıklama yaptı. Başkan Böcek, şunları söyledi: “Ülkemiz ve Antalya için son derece önemli olan yerel yönetim seçimleri yapılıyor. Ülkemizde 61 milyonun üzerinde seçmenimiz var ve Antalya'da 6 bin 66 sandık var. 1 milyon 925 bin 935 sandıkımız var. Seçmenler ve 913 mahalle. Bu seçimlerde vatandaşlarımız özgürce oy kullanabilecek.” Demokrasiye inanarak oy verecekler” dedi.

Seçimlerin hayırlı olmasını temenni eden Böcek, şunları söyledi: “Seçimlerin güzel Antalyamıza ve ecdadımızın 'Kuşkusuz dünyanın en güzel yeri' dediği ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Antalya'da vatandaşlarımız birlikte yönetmek istedikleri kişileri kendileri seçecekler. “Umarım faydalı olur” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir