'Afrodit' Banu Alkan'ın hain itirafı gündem oldu: “Gelinliğim yapılırken…”

Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden Banu Alkan, yaptığı paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiriyor.

Türk sinemasının Afrodit'i Banu Alkan, yaptığı açıklamalar ve özel hayatıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Oyuncu ve şarkıcı Banu Alkan, Youtube'da Bana Göre programına konuk olan psikolog Gökhan Çınar'ın sorularını yanıtladı.

BANUSON

Çınar “Aldandın mı?” Alkan, soruya verdiği yanıtta gelinliği dikilirken ve düğün hazırlıkları yapılırken nasıl aldatıldığını anlattı.

“Sen kimsin ki beni gönderiyorsun?”

Bir dönem aşkları nedeniyle magazin gündemine oturan, yaşadıkları kavgalar nedeniyle de çok konuşulan Banu Alkan ile Murat Taşdemir'in ilişkisine ilişkin yaptığı açıklama çok konuşuldu. ekranların önünde. .

BANU55

Afrodit şunları söyledi:

“Düğünümüzü Apollon Tapınağı'nda yapacağız dedik, halka açık. İstanbul Çırağan Sarayı'nda. Murat 'Hadi Yugoslavya'ya gidelim' dedi, teyzesinin evinde aileyle yapacağız” Orası…

Daha sonra gelinliğimi hazırlarken erkek arkadaşının kardeşi kız arkadaşından ayrılmış ve ben orada annemi kaybedince “Murat, annenin yanında olmak için Antalya'ya git” dedim ama o “Ben gitmek istiyorum” dedi. seni mutlu etsin.” O da bana şöyle dedi: “Sen kim oluyorsun da beni gönderiyorsun?”…

Bilmiyorlar

Ama 6 ay çok uzun olmuş olmalı… Biliyorsunuz yumuşak biriyim ama bu anlamda yumuşak değilim. Kemer'de bir yazlık evim vardı. Amcasının bir oğlu vardı, bana 'teyzenin gülü' derdi. “Murat'ı erkek arkadaşının kız kardeşiyle birlikte sahilde gördük” dedi. 'Ne dedim. Düğünümüzün nasıl olacağını hayal edin. Sonra bana dedi ki: 'Öyle bir şey değil'. Ben de dedim ki: 'Bir an önce Kemer'e dönmezsen…' Yanıma uçtu ve şöyle dedi: 'Bunu nasıl yaparsın?'.. Onun tavizini ve korkusunu asla unutmayacağım. Ama bunu kanıtladım.”

Cinsellikle ilgili soruyu yanıtlayan Alkan, “Seviyorsanız bu dünyanın en güzel şeyi. Sevgiyle, ruhla, beyinle, fiziksel aktiviteyle… O zaman çok güzel.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eşinizi rahatsız eden temas!  Bakışları dikkat çektiEşinizi rahatsız eden temas! Bakışları dikkat çekti
Hiçbir yerde görünmüyordu!  Yeni adres belli olduHiçbir yerde görünmüyordu! Yeni adres belli oldu
Sahneye çağırırken sorduğu olay yaşandı!  Erdoğan şoktaSahneye çağırırken sorduğu olay yaşandı! Erdoğan şokta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir